Alúvium Markovho potoka (SKUEV0832)
Alúvium Starej Nitry (SKUEV0155)
Alúvium Starej Nitry (SKUEV2155)
Becherovská tisina (SKUEV0937)
Bokrošské slanisko (SKUEV0076)
Bolerázske syslovisko (SKUEV0948)
Brekovský hradný vrch (SKUEV0231)
Brekovský hradný vrch (SKUEV2231)
Demänovská slatina (SKUEV0061)
Devínska hradná skala (SKUEV0800)
Devínske alúvium Moravy (SKUEV0312)
Gajarské alúvium Moravy (SKUEV0125)
Gajarské alúvium Moravy (SKUEV1125)
Harmanecký Hlboký jarok (SKUEV0244)
Helcmanovská bučina (SKUEV0929)
Hnilecké rašeliniská (SKUEV0354)
Hodrušská hornatina (SKUEV0263)
Holíčske alúvium Moravy (SKUEV0905)
Horný tok Chotčianky (SKUEV0759)
Hrušovská lesostep (SKUEV0352)
Chtelnické sysľovisko (SKUEV0853)
Jakubovské rybníky (SKUEV0116)
Kamenínske slaniská (SKUEV0066)
Klokočovské rašeliniská (SKUEV0101)
Klokočovské rašeliniská (SKUEV2101)
Komárňanské slanisko (SKUEV0010)
Kopčianske slanisko (SKUEV0004)
Kráľovohoľské Tatry (SKUEV0310)
Kráľovohoľské Tatry (SKUEV1310)
Krivoklátske bradlá (SKUEV0373)
Kuchynská hornatina (SKUEV0276)
Kuchynská hornatina (SKUEV1276)
Kyseľová a Mníchova úboč (SKUEV0903)
Ľubietovské dúbravy (SKUEV0859)
Lúka pod cintorínom (SKUEV0018)
Malé osturnianske jazerá (SKUEV0335)
Marcelovské piesky (SKUEV0065)
Mašianske sysľovisko (SKUEV0784)
Mičinské travertíny (SKUEV0857)
Močidlianska skala (SKUEV0248)
Modransko-tŕňanské pustáky (SKUEV0967)
Olešnianske rašeliniská (SKUEV0671)
Oravská vodná nádrž (SKUEV0304)
Oravská vodná nádrž (SKUEV2304)
Ordzovianske dubiny (SKUEV0108)
Osturniansky potok (SKUEV0712)
Pieskovcové chrbty (SKUEV0362)
Pieskovcové chrbty (SKUEV1362)
Plavečské štrkoviská (SKUEV0338)
Pod Strážnym hrebeňom (SKUEV0346)
Pod Suchým hrádkom (SKUEV0306)
Pohorelské vrchovisko (SKUEV0151)
Pokoradzské jazierka (SKUEV0364)
Pozdišovský chrbát (SKUEV0847)
Predajnianska slatina (SKUEV0862)
Pri Orechovom rade (SKUEV0017)
Radvanovské skalky (SKUEV0324)
Rakovsko-milošovské rašeliniská (SKUEV0838)
Rašeliniská Bielej Oravy (SKUEV0191)
Rašeliniská Oravskej kotliny (SKUEV0057)
Rašeliniská Oravských Beskýd (SKUEV0187)
Ráztocké penovcové pramenisko (SKUEV0643)
Regetovské rašelinisko (SKUEV0755)
Rohoznianska jelšina (SKUEV0695)
Seleštianska stráň (SKUEV0052)
Severný Bodícky kanál (SKUEV0093)
Skalické alúvium Moravy (SKUEV0315)
Skalické alúvium Moravy (SKUEV2315)
Sliačske travertíny (SKUEV0152)
Sliačske travertíny (SKUEV1152)
Spišskopodhradské stráne (SKUEV0107)
Spišskopodhradské travertíny (SKUEV0105)
Spišskopodhradské travertíny (SKUEV2105)
Spišskoteplické slatiny (SKUEV0140)
Starobystrické penovcové pramenisko (SKUEV0777)
Starovodské jedliny (SKUEV0344)
Strečnianske meandre Váhu (SKUEV0665)
Stredné Pohornádie (SKUEV0328)
Stredný tok Bystrice (SKUEV0835)
Stredný tok Hornádu (SKUEV0928)
Stredný tok Laborca (SKUEV0895)
Stredný tok Popradu (SKUEV0951)
Suchohradské alúvium Moravy (SKUEV0161)
Sútok Kysuce s Bystricou (SKUEV0833)
Sútok Udavy s Ílovnicou (SKUEV0233)
Štokeravská vápenka (SKUEV0502)
Šujské rašelinisko (SKUEV0255)
Šurianske slaniská (SKUEV0096)
Turiec a Blatnický potok (SKUEV0382)
Ústie Bielej Oravy (SKUEV0658)
Váh pri Zamarovciach (SKUEV0397)
Veľké osturnianske jazero (SKUEV0334)
Veľkolélsky ostrov (SKUEV0183)